Navireo organizuje pracę hurtowni mięsa Markus

markus-aktualnosci.Śląskie Centrum Dystrybucji Mięsa, Wędlin i Drobiu Markus, będące członkiem grupy Multifood, rozwija się i zwiększa swoją konkurencyjność z pomocą Navireo. System wspomaga pracę działu handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży mięsnej. Ułatwia tworzenie dokumentów i skraca czas pracy. Usprawnia proces rozbioru mięsa według zdefiniowanych składników oraz automatyzuje tworzenie odpowiednich dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych. Firma zyskała także szereg rozwiązań poprawiających zarządzanie finansami i zwiększających wydajność pracy działu księgowości.

Pełny opis wdrożenia tutaj


Wdrożenie Navireo w Zakładzie Masarskim Różycki Wilkowski

Poprawienie mechanizmów kontrolowania bieżącej działalności, większa wydajność pracowników, sprawny obieg dokumentów, skuteczna kontrola rozrachunków z klientami, zautomatyzowanie wielu czynności sprzedażowych i zakupowych dotychczas wykonywanych ręcznie – to tylko niektóre korzyści, jakie przyniosło wdrożenie Navireo w Zakładzie Masarskim Różycki Wilkowski. – Szybko przekonaliśmy się, że wdrożenie Navireo było trafioną biznesowo decyzją – podsumowuje Katarzyna Dygulska, kierownik zakładu i koordynator ds. HACCP. – System w pełni zaspokaja specyficzne wymagania firmy z branży mięsnej – dodaje.

Pełny opis wdrożenia tutaj


Zakład Uboju i Przerobu Mięsa w Markowej korzysta z Navireo

Działający od 21 lat Zakład Uboju i Przerobu Mięsa Jan Fołta w Markowej na Podkarpaciu wdrożył Navireo. – Nowe narzędzie świetnie się sprawdza w prowadzeniu tak wymagającej działalności jak nasza, dzięki swojej otwartości i elastyczności z nawiązką zaspokaja specyficzne potrzeby firmy zajmującej się ubojem i przerobem mięsa – mówi Jan Fołta, właściciel zakładu. System uporządkował i zorganizował sprzedaż mięsa i wędlin do wielu odbiorców, w różnych częściach regionu i kraju. Zakład może teraz odpowiednio planować zakupy, dostosowując je do potrzeb produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Pełny opis wdrożenia tutaj


Navireo w firmie Kier

Do grona użytkowników Navireo dołączyła firma Kier, producent wyrobów mięsnych, znany również za granicą. – Wybraliśmy Navireo, ponieważ był to jedyny system, który można było dopasować do specyfiki naszego przedsiębiorstwa – mówi Irena Jędryczka, dyrektor ekonomiczno-finansowy firmy Kier. System usprawnił przepływ informacji między centralą z oddziałami, m.in. obieg dokumentów, co przełożyło się na poprawę procesów logistycznych i lepsze zarządzanie stanami i zapotrzebowaniem w magazynach oddziałowych. Umożliwił także automatyczne generowanie dokumentów oraz dostosowanie polityki cenowej osobno dla każdego z oddziałów.

Pełny opis wdrożenia link tutaj