O firmie

InsERT jest krajowym liderem (pod względem liczby sprzedanych licencji) wśród producentów oprogramowania komputerowego dla MSP. Jest częścią UNIT4 Polska. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Sprzedaliśmy już ponad pół miliona licencji, a nasze rozwiązania wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia.

Oprogramowanie InsERT jest nie tylko najczęściej wybierane przez przedsiębiorców. Stało się również standardem nauczania w szkołach średnich o profilu ekonomicznym, wygrywając niedawno w przetargu MEN. Wśród naszych produktów znajdują się m.in. systemy finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, wspomagające sprzedaż i produkcję.

Obecnie oprogramowanie wspomagające zarządzanie firmą musi charakteryzować się intuicyjnym, ergonomicznym interfejsem użytkownika, powinno być konfigurowalne, otwarte na otoczenie biznesowe, a także skalowalne. Wszystkie te cechy charakteryzują system Navireo.